Hem > Kontakta oss
Tel: + 86-29-86105123
Fax: + 86-29-86513529
E-mail:Manager@rejeegroup.com
Adress: Rm 10802, Block B, Kairui byggnad, Xi'an ekonomisk utveckling zon, Kina.
Manager

Manager: Eva Hui

E-post:Eva@rejeegroup.com

Försäljningschef

Sales Executive: Natalie

E-post: Natalie@rejeegroup.com

Säljare

Säljare: Eric

E-post:Eric@rejeegroup.com


Försäljning representant: Vincent

E-post:Vincent@rejeegroup.com


Försäljning Merchandiser

Försäljning Merchandiser: Emma

E-post:Emma@rejeegroup.com

Försäljning Merchandiser: Thomas

E-post:Thomas@rejeegroup.com

Efter-försäljning service

Efter försäljning service: Jason

E-post:Jason@rejeegroup.com


Efter försäljning service: Kevin

E-post:Kevin@rejeegroup.com


Teknisk personal

Teknisk personal: Alan

E-post:Technical@rejeegroup.com


Kassör

Kassör: Julia

E-post:Julia@rejeegroup.com




Produkter